דף הבית » הפארק הלאומי קאררה | Carara

הפארק הלאומי קאררה | Carara

הפארק הלאומי קאררה, הידוע כאחד מהפארקים הלאומיים היפים של קוסטה ריקה, נמצא שעתיים מהבירה סן חוזה על הדרך שבין העיר פונטרנס לפלאיה חאקו במחוז פונטרנס. הפארק הלאומי הזה הוא אזור מעבר אקולוגי חשוב מאוד. הוא גובל בכביש הפאן-אמריקאי והוא מאוד ייחודי מכיוון שהמערכות האקולוגיות של האמזונס והמֶסוֹ-אמריקה מתכנסות כאן ויוצרות שמורה ביולוגית שבה האקלים של הצפון היבש של האוקיינוס השקט פוגש את החוף הדרומי הלח.

נמלים חותכות עלים
נמלים חותכות עלים

חי וצומח בפארק

הפארק הלאומי קאררה כולל מגוון מדהים של חי וצומח, מה שהופך אותו למקום שחובה לבקר בו אם אתם באזור. הפארק הלאומי הזה, שנקרא על שם התנינים החיים בו הוא ביתם של כמה מערכות אקולוגיות מעניינות כמו אדמת ביצות, לגונות ויערות.

המגוון הפנטסטי של חיות הבר שיש בו גורם למקום להיות אחלה יעד לטיול משפחתי. ניתן למצוא כאן קופים, תנינים, ארמדילים, פקארי, עופות מים, אופוסומים, עצלנים, בואות, יגוארים, אוצלוטים ומגוון רחב של ציפורים וזוחלים ודו-חיים.

הפארק הלאומי קאררה הוא גם אחד המקומות הבודדים שבהם ניתן לראות ארות ארגמניות, נקרים, טוקאנים והטרוגונים.

בפארק הלאומי הזה יש 10 מהעצים הנדירים ביותר במדינה. העצים הענקיים כאן מכוסים לעתים קרובות בגפנים ואפיפיטים. עם זאת, מכיוון שיש מעט מאוד סבך, קל יותר לזהות את בעלי החיים והציפורים בפארק הלאומי הזה.

מקום נהדר לתצפית פנטסטית על הפארק הוא מגשר Rio Tarcoles בו אפשר לעצור כדי לצפות בתנינים או להציץ בארות הארגמניות.

ישנם בפארק גם מספר אתרים ארכיאולוגיים פרה-קולומביאנים מלפני 2,000 שנה.

airalo ad

הזמן הטוב ביותר לבקר בפארק קאררה

הדרך הטובה ביותר ליהנות מהפארק הזה היא לקחת סיור מודרך. ניתן לארגן סיור כזה בסן חוזה או בפונטארנס.

מרץ ואפריל הם החודשים הטובים ביותר לביקור כאן מכיוון שאז יש מעט מאוד גשם. שימו חומרים דוחי חרקים ומכנסיים ארוכים כדי להימנע מעקיצות החרקים הרבים שחיים כאן.

בפארק יש מרכז מבקרים וכן אולמות תצוגה ואודיטוריום. קחו בחשבון שאסור לעשות קמפינג בפארק. בפארק יש תחנת ריינג'רים עם שירותים ציבוריים. אין מתקני לילה בפארק, אבל יש כמה לודג'ים בקרבת מקום ואפשרויות לינה רבות בחאקו ובהרדורה (Herradura).

פורסם ב:

מתוייג ב:
|

Scroll to Top
דילוג לתוכן