דף הבית » מרכז מידע » תחזית מזג האוויר בקוסטה ריקה הצפויה להיום, לשבוע הקרוב וביתר חודשי השנה

תחזית מזג האוויר בקוסטה ריקה הצפויה להיום, לשבוע הקרוב וביתר חודשי השנה

בקוסטה ריקה יש אקלים טרופי, עם טמפרטורות ורמות לחות גבוהות לאורך כל השנה. הממוצע באזורי החוף נע בין 26-32 מעלות צלזיוס בעוד שבאזורים ההרריים קריר יותר, והטמפרטורה נעה בין 12-22 מעלות צלזיוס. המדינה חווה כמה עונות והאמת שנעים לבקר בה כל השנה – אין עונת תיירות מוגדרת. קוסטה ריקה ממוקמת באזור המועד לסופות טרופיות והוריקנים, שיכולים להתרחש בין יוני לנובמבר. למרות מזג האוויר הרטוב מדי שיש מדי פעם, קוסטה ריקה היא יעד תיירותי פופולרי, הידוע בחופים היפים שלו, ביערות הגשם השופעים ובעוד המון דברים שאפשר לעשות בו.

מזג האוויר בקוסטה ריקה

תחזית מזג אויר בקוסטה ריקה לפי חודשי השנה

ינואר בקוסטה ריקה

תחילת ינואר היא עונת השיא בתיירות לקוסטה ריקה שכן כל אלה שהגיעו לכאן לחגוג את חג המולד מארצות הברית וקנדה ממשיכים להישאר במדינה. זו גם העונה היבשה בקוסטה ריקה, השמיים בהירים והראות טובה, הנוף עדיין מוריק מהעונה הירוקה האחרונה, וכמות הגשמים נמוכה יחסית. בחודש זה ניתן לראות לווייתנים וצבי ים בחופי האוקיינוס ​​השקט.

פברואר-מרץ בקוסטה ריקה

אנחנו עדיין בעונה היבשה, ומזג האוויר נשאר פנטסטי. בדרך כלל יש עלייה בתנועת התיירים במהלך חג הפסחא הנוצרי ובשבוע שלפניו. קחו בחשבון שהתפוסה בחודשים האלה במלונות גבוהה וחלק מהמלונות מעלים את התעריפים בתקופה הזו. בפברואר ומרץ ניתן לראות לווייתנים וצבי ים – הן בחוף הקריבי והן בחופי האוקיינוס ​​השקט.

אפריל בקוסטה ריקה

אפריל הוא החודש האחרון של העונה היבשה, אם כי הוא יכול להימשך עוד כמה שבועות באזור הצפון מערבי הצחיח של גואנקסטה. עדיין השמים בהירים, אם כי הצמחייה במיוחד בחופי מרכז וצפון האוקיינוס ​​השקט מאבדת חלק מצבעי הירוק העזים שלה לאחר החודשים עם מעט גשם. אפריל בקוסטה ריקה הוא בדרך כלל גם אחד החודשים החמים ביותר של השנה. אם חג הפסחא הנוצרי חל באפריל, כנראה שיהיו במדינה הרבה תיירים מארה"ב וקנדה ולכן כדאי ומומלץ להזמין את החופשה שלכם זמן רב מראש.

מאי בקוסטה ריקה

זו תחילתה של העונה הירוקה והטמפרטורות מתחילות לרדת כמו גם מחירי המלונות ומספר התיירים. מאי הוא חודש מעבר שכזה בו הגשם מתגבר, אבל לא בטירוף כמו בחודשי העונה הירוקה המאוחרים יותר.

תכנון טיולים באנר

יוני בקוסטה ריקה

בחודש יוני, תראו כאן עלייה קטנה במספר התיירים כשהילדים מסיימים את בית הספר והחופשות המשפחתיות מתחילות. הכל מתחיל להיראות הרבה יותר ירוק כשהגשם מתחיל להרוות את יערות הגשם.

יולי ואוגוסט בקוסטה ריקה

זה כבר שיא העונה הירוקה בקוסטה ריקה, אבל יש תקופה קצרה של שמש ביולי לה קוראים המקומיים "ורנילו", כלומר, הקיץ הקטן. ימי הקיץ הקטן משתנים משנה לשנה ועשויים אף להימשך עד תחילת אוגוסט. יש כאן אחר הצהריים גשומים עם בקרים בהירים בדרך כלל (מושלם לטיולי בוקר). מזג האוויר בדרך כלל טוב, ומחירי המלונות נמוכים. ביולי ואוגוסט מאוד פופולרי לטייל בקוסטה ריקה בגלל שיש פחות גשם ואפשר לראות חיות בר פעילות. לווייתנים גדולי סנפיר מאנטארקטיקה מגיעים כאן לחופים וסוגים שונים של צבי ים נמצאים בחוף הקריבי ובחופי האוקיינוס ​​השקט.

airalo ad

ספטמבר ואוקטובר בקוסטה ריקה

זהו שיא העונה הירוקה בחופי האוקיינוס ​​השקט, אבל אל תתנו לגשם לעצור אתכם. ההזדמנויות שלכם לראות חיות בר הן הטובות ביותר בתקופה הזו. זה זמן מעולה לגלישה ורפטינג. יש מקומות פנויים בבתי המלון, המחירים והשירות הם טובים ובנוסף, אין הרבה תיירים. תכל'ס, יש מצב שתהיו בחוף לגמרי לבד. בחוף הקריבי הגשום בדרך כלל, הגשם מפסיק מעט בספטמבר ובאוקטובר, מה שהופך את התקופה הזו למצוינת לטיול.

נובמבר בקוסטה ריקה

סוף נובמבר מסמן את תחילת עונת השיא של קוסטה ריקה, שכן החגים הנוצריים ומזג האוויר הקר ששורר בצפון אמריקה גורמים להרבה אמריקאים וקנדים להגיע לקוסטה ריקה. בנובמבר כמות הגשם יורדת והתיירים מתחילים להגיע אל המדינה.

דצמבר בקוסטה ריקה

בתחילת דצמבר, בדרך כלל, השמים מתבהרים כשהגשמים מתחילים להתפוגג לקראת העונה היבשה, ותוכלו לחוות ימים יפים בחופי האוקיינוס ​​השקט. בגואנקסטה, האזור הצחיח ביותר במדינה, העלווה מתחילה להזהיב. בסוף דצמבר בסביבות החגים הנוצריים זו עונת השיא. יש כאן הרבה פחות גשם ויותר זמן לבלות בבריכה ללא הפרעה. מחירי המלונות עולים ולכן כדאי מאוד להזמין את החופשה זמן רב מראש כדי להבטיח חדרי מלון טובים ולנצל את המבצעים.

Scroll to Top
דילוג לתוכן