דף הבית » איך להגיע לקוסטה ריקה?

איך להגיע לקוסטה ריקה?

מטייל עם כרטיסי טיסה בשדה התעופה

תכל'ס, הנסיעה לקוסטה ריקה יכולה להיות חוויה מהנה או סיוט מלחיץ אבל מה שבאמת יכול לעשות את ההבדל הוא ידע, במיוחד עם כל השינויים הבלתי צפויים שהביאה איתה הקורונה. כדי להגיע לגן העדן הטרופי הזה וליהנות מהדרך אתם חייבים להצטייד במידע בסיסי לפחות.

הגעה לקוסטה ריקה בטיסה

אם קוסטה ריקה נמצאת על הפרק בתקופה הקרובה, תמצאו כאן מיד מידע שימושי על איך להגיע לשם, בצורה נוחה ויעילה. לפני זה, הנה הטיסות או שילובי הטיסות שאפשר למצוא כעת לקוסטה ריקה:

אם אתם מגיעים לקוסטה ריקה בטיסה, אתם תנחתו באחד משני נמלי התעופה הגדולים של המדינה: נמל התעופה חואן סנטה מריה (SJO) בסן חוזה או נמל התעופה הבינלאומי דניאל אודובר קירוס (LIR) בליבריה.

משדה התעופה בתל אביב אין כמעט טיסות ישירות לקוסטה ריקה ולכן תהיינה עצירות בדרך, לעיתים אחת אך יתכן שיותר. לוס אנג'לס, מיאמי ואורלנדו הן 3 הערים בארה"ב עם הכי הרבה טיסות ישירות לקוסטה ריקה. חברות התעופה הגדולות בארה"ב, כמו אמריקן איירליינס, יונייטד איירליינס וסאות'ווסט איירליינס, בין היתר מציעות טיסות ישירות לנמלי התעופה של קוסטה ריקה.

הגעה לקוסטה ריקה דרך היבשה

אם אתם רוצים להיכנס לקוסטה ריקה דרך מעברי הגבול היבשתיים, תוכלו לעשות זאת באחת משתי הדרכים הבאות: מצפון, דרך ניקרגואה, או מדרום, דרך פנמה. אם אתם נוסעים לקוסטה ריקה מניקרגואה, סביר להניח שתחצו את הגבול ב-Penas Blancas למחוז גואנקסטה. אם אתם נוסעים מפנמה, סביר להניח שתעברו דרך העיירה Paso Canoas במחוז פונטארנס של קוסטה ריקה.

תכנון טיולים באנר

הגעה לקוסטה ריקה דרך הים

מכיוון שקוסטה ריקה גובלת בים הקריבי במזרח ובאוקיינוס השקט במערב, עוצרים כאן הרבה קרוזים שמתיירים באיים הקריביים ובמדינות דרום אמריקה. קרוזים בולטים שמגיעים לקוסטה ריקה הם קרוז סלבריטי, קרוז נורוויג'ן ורויאל קריביאן.

airalo ad
Scroll to Top
דילוג לתוכן