דף הבית » טיסות לקוסטה ריקה

טיסות לקוסטה ריקה

אל שני שדות התעופה הבינלאומיים של קוסטה ריקה מגיעות מאות טיסות בחודש עם עשרות אלפי נוסעים שמגיעים למדינה לטיול, לרילוקיישן או אזרחיה ששבים אליה.

אל נמל התעופה הבינלאומי דניאל אודובר בליבריה (קוד: LIR) מגיעות בעיקר טיסות של תיירים שמתכננים לטייל באיזור גואנקסטה, מונטוורדה ולה פורטונה. שדה התעופה הזה קרוב לחופים היפים באחד מאזורי התיירות הגדולים והחשובים במדינה. שדה התעופה חואן סנטה מריה (SJO) משמש את מי שמתכנן להגיע אל בירת המדינה, סן חוזה וסביבותיה.

הנה קישור להזמנת טיסות ישירות לקוסטה ריקה או עם קונקשן.

הנה רשימת האפשרויות לטיסות לקוסטה ריקה בימים הקרובים

איך למצוא טיסות זולות לקוסטה ריקה

מחפשים טיסה זולה לקוסטה ריקה? בין אם אתם טסים בכיוון אחד או שקניתם גם כרטיס חזור, הנה כמה טיפים כיצד להשיג את המחיר הטוב ביותר ולהפוך את הטיסה לחלקה ככל האפשר.

הגמישו את התאריכים שלכם כדי למצוא מחירים טובים לטיסה שלכם אל קוסטה ריקה. אם תאריכי הנסיעה שלכם גמישים, סמנו במנוע החיפוש של קיווי את האפשרות "בכל תאריך" כדי למצוא את החודש הזול ביותר ואפילו את היום הזול ביותר לטוס לקוסטה ריקה ממקום היציאה שבחרתם. הגדירו גם התראת מחיר. על ידי יצירת התראה, בכל פעם שהמחירים יורדים או עולים, תקבלו אימייל או הודעת פוש. לבסוף, חפשו טיסות עם עצירות ביניים. מי שטס רק בטיסות ישירות לקוסטה ריקה מקבל לרוב מחירים יקרים ממי שמתפשר על עצירות ביניים.

תכנון טיולים באנר

יצרנו עבורכם מדריך מעולה להזמנת טיסות לקוסטה ריקה דרך קיווי. קראו אותו ולאחר מכן קראו את המדריך שלנו על שימוש ב-VPN כדי להוזיל עוד יותר את הטיסות שלכם. השילוב בין קיווי לבין VPN הוא קטלני במיוחד.

הנה קישור להזמנת טיסות ישירות לקוסטה ריקה או עם קונקשן.

airalo ad

Scroll to Top
דילוג לתוכן