דף הבית » מרכז מידע » ויזה לקוסטה ריקה

ויזה לקוסטה ריקה

הכניסה לישראלים לקוסטה ריקה חלקה. שימו לב שאפשר שבכניסה מקבלים ויזת תייר שמאפשרת לשהות בקוסטה ריקה כתיירים עד 90 ימים ובכל מקרה תהיו חייבים להראות כרטיס טיסה ליציאה מקוסטה ריקה בתוך 90 יום. מאוד מקפידים על זה שם אז שימו לב.

כאמור, יש צורך בכרטיס טיסה הלוך ושוב בכניסה לקוסטה ריקה. פקיד ההגירה יבקש זאת עם הגעתכם. רצוי לעשות צילום או לצלם את הדרכון עם חותמת הכניסה ולשאת אותו או את הצילום בכל עת במהלך השהות שלכם בקוסטה ריקה.

אם אינכם עם אזרחות ישראלים, בידקו כמה ימים תוכלו לשהות בקוסטה ריקה לפי המדינה שלכם. במקרים מסוימים, פקיד ההגירה יכול לבקש ממכם להוכיח יכולת כלכלית לשהות בקוסטה ריקה.

אם אתם נושאים סכום השווה או גדול מ-10,000 דולר אמריקאי או שווה ערך במטבעות אחרים, מזומן או ניירות ערך, עליכם לבקש ולמלא את הטופס הרלוונטי בעמדת ההגירה ולהציגו לרשויות המכס לאימות. אתם צריכים לעשות זאת לפני שאתם מגיעים לפקידי ההגירה. אם לא תעשו זאת עלולים להחרים לכם את הכסף.

אילו חיסונים צריך לעשות לפני הכניסה לקוסטה ריקה?

החל מה-30 ביולי 2007, כל הנוסעים המגיעים מהמדינות הבאות חייבים להחזיק בתעודת חיסון נגד קדחת צהובה לפני הכניסה לקוסטה ריקה: אנגולה, בנין, בורקינה פאסו, קמרון, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, גבון, גמביה, גינאה, ליבריה, ניגריה, סיירה לאון, סודן, בוליביה, ונצואלה, ברזיל, פרו, קולומביה, אקוודור וגיאנה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן