דף הבית » מרכז מידע » שדות תעופה

שדות תעופה

בעמוד זה תוכלו למצוא את כל שדות התעופה בקוסטה ריקה. אם אתם מעוניינים בטיסה מישראל לקוסטה ריקה הקליקו כאן.

מטוסים בשדה התעופה

נמל התעופה הבינלאומי חואן סנטמריה, סן חוזה

נמל התעופה הבינלאומי חואן סנטמריה ממוקם בעיר אלאחואלה, במרחק של 20 דקות נסיעה ממרכז העיר סן חוזה. זהו שדה התעופה עם הכי הרבה טיסות נכנסות ויוצאות מקוסטה ריקה. בשדה התעופה של סן חוזה יש חנויות מזכרות, ברים, בתי קפה וחנות דיוטי פרי קטנה.

  • קואורדינטות 9.998469, -84.204403
  • סימול SJO

נמל התעופה הבינלאומי דניאל אודובר, ליבריה

ליבריה היא בירת מחוז גואנקסטה בצפון מערב קוסטה ריקה. בהשוואה למרכז העיר סן חוזה, ליבריה קטנה יותר עם פחות אפשרויות לינה מסביב. גם נמל התעופה הבינלאומי בליבריה קטן יותר מנמל התעופה הבינלאומי של סן חוזה, אבל הוא עדיין מודרני עם חנויות קטנות, כמה בתי קפה וחנות קטנה פטורה ממכס.

  • קואורדינטות 10.599824, -85.537941
  • סימול LIR

נמלי תעופה לטיסות פנים

מטוס ססנה, גרנד איר קרוואן

Aerobell Airlines, Sansa Airlines ו-Skyway Air הן חברות התעופה המקומיות של קוסטה ריקה. מנמל התעופה הבינלאומי של סן חוזה יש טיסות פנים ליעדים מרוחקים יותר כמו חצי האי אוסה, חצי האי ניקיוה, לימון, לה פורטונה, טמרינדו, סמארה, הפארק הלאומי טורטוגרו ועוד. 

בסן חוזה יש טרמינל מקומי בנוסף למסוף הבינלאומי. הטרמינל המקומי לא מחובר לשדה התעופה הבינלאומי וצריך להגיע אליו ברגל, במונית או לקחת שאטל שייקח אתכם בין הטרמינלים.

כדי להיות מסוגלים לנחות במסלולי התעופה הקטנים ברחבי קוסטה ריקה, המטוסים שטסים בטיסות פנים הם בדרך כלל מטוסים עם מנוע אחד או שני מנועי פלופלור עם תפוסה של עד כ-20 נוסעים. מסיבה זו, לחברות התעופה המקומיות יש מגבלות מטען ולכן כדאי לארוז מעט דברים אם אתם מתכננים לטוס הרבה בטיסות פנים.

הנה רשימת האפשרויות לטיסות לקוסטה ריקה בימים הקרובים

שאלות נפוצות

כמה שדות תעופה בינלאומיים יש בקוסטה ריקה?

לקוסטה ריקה שני שדות תעופה בינלאומיים: זה שבסן חוזה (נמל התעופה הבינלאומי חואן סנטמריה – SJO) וזה שבליבריה (שדה התעופה הבינלאומי דניאל אודובר – LIR). טיסות אליהן ניתן למצוא כאן.

airalo ad
באיזה שדה תעופה בקוסטה ריקה כדאי לנחות? בסן חוזה או ליבריה?

לרוב כדאי לנחות בסן חוזה אך אם אתם מתכננים לטיל בהתחלה באיזור גואנקסטה, אז כדאי לנחות בליבריה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן