דף הבית » הפארק הלאומי פידראס בלנקס | Piedras Blancas

הפארק הלאומי פידראס בלנקס | Piedras Blancas

הפארק הלאומי המדהים פידרס בלנקס הוא שמורת טבע ומקלט לחיות בר הממוקם במחוז פונטארנס שיש בו מגוון מדהים של חי וצומח.

הפארק הלאומי הזה שוכן בחלק הדרומי של חופי האוקיינוס ​​השקט של קוסטה ריקה, בגולפיטו בדרום מזרח חצי האי אוסה. הפארק הלאומי הזה מחובר לפארק הלאומי קורקובדו וביחד הם משמשים כעין מסדרון ביולוגי חשוב ומגוון מבחינה אקולוגית ב-Golfo Dulce.

פארק פידרס בלנקאס

המלונות הטובים ביותר בפארק הלאומי פידרס בלנקס

ההיסטוריה של הפארק הלאומי

הפארק הלאומי Piedras Blancas הוקם בשנת 1993 כדי להגן על יער הגשם הטרופי היחיד שנותר בשפלה במפרץ Golfo Dulce.

הפארק הלאומי הזה משתרע על פני 14,000 דונם והוא בין מקומות המחיה האחרונים של היגואר בקוסטה ריקה. בפארק יש יערות טרופיים, שפע של צומח וחיות והמון טבע מרשים. חלק מהפארק הם החופים והמפרצים הצפוניים של Golfo Dulce.

החי והצומח בפארק הלאומי

בגלל האקלים הלח והחם שלו יש כאן הרבה גשם ששומר על הפארק שופע ומוריק כל השנה. ישנם כאן מאות מיני צמחים, בעלי חיים וחרקים נדירים וגם מספר רב של נחשים וזוחלים אחרים. עם זאת, המחקרים ביערות הפארק הזה עדיין נמשכים וכל הזמן מתגלים מינים חדשים.

תכנון טיולים באנר

בין הציפורים והחיות הנפוצות שיש כאן תוכלו לראות: קופי שאגן, קופי קפוצ'ין לבן ראש, קפוצ'ין, טוקנים ותוכי ארה ארגמנית.

אגב, הפארק נחשב בעיני רבים לאחד מפארקי הצפרות הטובים ביותר בקוסטה ריקה. אל הפארק הלאומי פידרס בלנקס נודדות גם ציפורים רבות מצפון ודרום אמריקה.

airalo ad

הפארק הלאומי הזה הוא בעצם יער ירוק עד שהוא גם בית הגידול של עצים וצמחים מקומיים רבים. כמו כן, נמצאים כאן הרבה מפלים ונהרות מתפתלים כמו גם חופים מדהימים ושונית אלמוגים. בתקופה הפרה-היספנית, הפארק הזה היה ביתם של שבטים ילידים רבים בקוסטה ריקה.

איך מגיעים לפארק הלאומי פידראס בלנקס?

כדי להגיע לפארק הלאומי סעו בכביש הפאן-אמריקאי ל-Palmar Sur ומשם כ-30 קילומטר דרומה יותר לכפר לה גמבה. מכאן תוכלו לגשת בקלות לכניסה לפארק. אתם יכולים להגיע לגולפיטו או לפוארטו חימנז ומשם לקחת סירה לפארק.

פורסם ב:

Scroll to Top
דילוג לתוכן