דף הבית » מה מומלץ לארוז לפני הטיול בקוסטה ריקה ?

מה מומלץ לארוז לפני הטיול בקוסטה ריקה ?

קוסטה ריקה היא יעד טרופי ולכן אין צורך בביגוד חם. השתדלנו בעמוד זה לרכז את המידע בעיקר על הדברים היחודיים שכדאי לקחת לטיול שלכם בקוסטה ריקה. בסוף העמוד, יש סרטון וידאו להשלמות.

נתחיל בביגוד

בגדים קצרים, בגדי ים, שמלות חוף, מכנסי גלישה, כפכפים, מעיל גשם, בגד ארוך בעיקר לאיזורי ההרים באחוס דל טורו/ פואז/ מונטה ורדה כי קר שם בלילה, נעלי הליכה נוחות סגורות (יכול להיות גם נעלי ספורט), סנדלי שורש, כובע.

תרמילאים

תכשירים ותרופות

קרם הגנה, פניסטיל ג'ל למריחה אחרי עקיצות. לגבי תרופות: אם יש משהו קבוע שאתם לוקחים, בגדול ניתן לרכוש כמעט את כל התרופות השגרתיות בבתי מרקחת ללא מרשם רופא. במידה ואתם לא מרגישים כל כך טוב אבל זה לא משהו רציני ניתן פשוט לגשת לבית מרקחת ולומר את התסמינים ולרוב ידעו להתאים לכם תרופה. אם יש לכם ביטוח רפואי שמכסה את כל ההוצאות הרפואיות תצטרכו להגיע לרופא, לקחת מרשם וקבלות כדי לקבל את החזרים מהביטוח.

חשמל

כדאי להביא מתאם לחשמל של 110 וולט (כמו של ארצות הברית) אבל ניתן לקנות גם בחנויות כמו אופיס דיפו הקוסטה ריקניות – כאן הן נקראות El lagar – Eppa – Monge אבל לא תמיד יש שם מתאמים אז עדיף שתביאו מהארץ.

אוכל

הקפה בקוסטה ריקה שונה מאוד ממה שיש בארץ אז למכורי הקפה מומלץ להביא קפה שחור או נס קפה.

אם התזונה שלכם מבוססת טחינה אז הביאו איתכם. אמנם ניתן להשיג טחינה בסופרים נבחרים אבל זה מאוד יקר.

לנשים

אין לכם מה להביא מייבשי ומחליקי שיער מהארץ כי הם לא עובדים פה בעוצמה מלאה. החשמל בקוסטה ריקה הוא 110 והמחליקים בישראל הם 220. כך או כך בכל מקרה לפני ההגעה כדאי לרכוש מתאמים של 110 כמו של ארצות הברית להטענת טלפונים מחשבים ועוד.

airalo ad

אגב, הלחות הגבוהה רק תגרום לכם עוגמת נפש עם עבודה מאומצת של יישור השיער שלא תחזיק יותר מחצי שעה, כנ"ל לגבי איפור. בקיצור, בקוסטה ריקה, טבעי זה הכי הכי…

לגבי גלולות, ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא במידה ונתקעתם. אין את אותן החברות כמו בישראל אבל הם ידעו למצוא את המרכיבים הזהים ולהתאים לכם את הגלולה.

פורסם ב:

מתוייג ב:

Scroll to Top
דילוג לתוכן