דף הבית » סן אנטוניו דה אסקזו | San Antonio de Escazú

סן אנטוניו דה אסקזו | San Antonio de Escazú

לקוסטה ריקה יש הרבה מאוד מה להציע. משמורות טבע עוצרות נשימה דרך חופים חוליים לבנים ועד לאטרקציות עירוניות יחודיות. ממש במרכז המדינה נמצאת עיר הבירה סן חוזה הכוללת אתרים היסטוריים, איזורי קניות ואתרי נופש מפוארים. הבירה מוקפת בפרברים, כולל האזור היוקרתי Escazú, המורכב משלוש עיירות קטנות יותר.

סן אנטוניו דה אסקטו היא אחת מהשלישיה, ויש לה אופי חקלאי יחודי משלה. היא מפורסמת גם בכנסייה היפה והמקסימה שלה המוקפת בגן ורדים. למעשה, כנסיות קוסטה ריקה באופן כללי הן אטרקציה תיירותית במידה רבה אבל הכנסיה בסן אנטוניו דה אסקטו בולטת במיוחד.

תבליט אבן של שור מושך עגלה - San Antonio de Escazú
תבליט אבן של שור מושך עגלה – San Antonio de Escazú

בעיקרון העיירה הקטנה סן אנטוניו דה אסקטו אינה עיירה תיירותית. יש בה מספר מצומצם של אתרי נופש, דירות נופש, מלונות וחוות יחד עם הכנסייה. אבל היא שווה ביקור בגלל התצפית שאפשר לעשות ממנה על הגבעות שמעל עמק סן חוזה והרי אסקזו הסמוכים. במרכז העיירה נמצאת הכנסייה, עם הארכיטקטורה הבולטת והצבעים המנוגדים שלה שמבליטים אותה משאר בתי הכפר. מסביב למבנה יש פסלים, מעקות ברזל, תבליטי אבן וחמר וגן מעוצב עם גן ורדים מטופח.

גילופי עץ בעבודת יד

בנוסף לכנסייה היפה וההיסטורית מוצבים ונמכרים בכל רחבי העיירה גילופי עץ שנוצרו על ידי ילידי שבט Biesanz. הסגנון המובהק של גילופי העץ הללו הופך אותם למזכרת מושלמת מקוסטה ריקה.

מכיוון שלסן אנטוניו דה אסקזו יש היסטוריה כפרית, תושביה חולקים כבוד מדי שנה לחקלאי האזור בפסטיבל שנקרא  Día del Boyero ucgcrh, "יום נהג עגלת השוורים". ביום ראשון השני בכל חודש מרץ, נערך מצעד בעיירה ועגלות שוורים צבעוניות, רקדנים ומוזיקאים חוגגים את היום עם תיירים ומקומיים כאחד.

מכיוון שלעיירה יש רקע חקלאי, היא עשויה להיראות מנומנמת אבל יש גם צד נוסף לסן אנטוניו דה אסקזו. מכיוון שהיא חלק מאזור אמיד (Escazú), בעיירה מתגוררת אוכלוסיה גדולה של זרים ותושבי קוסטה ריקה מהמעמד הגבוה. בתים בגבעות המיוערות בסמוך לעיירה נמכרים כאן במיליוני דולרים ומושכים בעיקר קונים שרוצים לעבור למרכז אמריקה.

איך מגיעים לכאן?

העיירה נמצאת במרחק לא רב מסן חוזה והיא נחשבת לחלק מהמטרופולין. כדי להגיע לסן אנטוניו דה אסקזו, ניתן לנסוע באוטובוס כחצי שעה מהבירה. מי שאוהב לנהוג בעצמו יכול לשכור רכב מסן חוזה.

airalo ad

איפה ישנים?

העיירה אכן כוללת מספר דירות נופש ומלונות למי שרוצה לשהות כאן יותר מיום כדי ליהנות מהנוף עוצר הנשימה. ישנן מסעדות ופעילויות בעיירה ואפשר לבלות כאן בקלות יומיים או שלושה.

פורסם ב:

מתוייג ב:
|

Scroll to Top
דילוג לתוכן