דף הבית » סנטיאגו דה פוריסקל | Santiago de Puriscal

סנטיאגו דה פוריסקל | Santiago de Puriscal

אחד הענפים היותר חשובים ורווחיים בקוסטה ריקה הוא ענף החקלאות, כפי שאפשר לנחש, וזאת תודות לטבע המרהיב ולשטחים הירוקים שמציעה המדינה הקסומה הזו. בנוסף לאספקת המזון והטבק למדינה ולשאר חלקי העולם, החקלאות בקוסטה ריקה מביאה אליה מטיילים רבים, וזה נכון במיוחד באזור הציורי והיפה של סנטיאגו דה פוריסקל (Santiago de Puriscal).

עלי טבק מתייבשים
עלי טבק מתייבשים

ברוכים הבאים לאחד האזורים היותר מיוחדים במדינה

מכונה בדרך כלל סנטיאגו או פוריסקל, סנטיאגו דה פוריסקל משקיף על ידי כנסייה מדהימה. עיר הבירה של האזור נמצאת במחוז סן חוסה (San José) וממוקמת במרחק של קצת פחות מ-20 ק"מ מערבית לסיודאד קולון (Ciudad Colón).

בעוד העיירה הכפרית הזו היתה בעיקר יעד לחופשה עבור המקומיים עצמם, האזור הופך להיות יותר ויותר פופולרי בקרב מטיילים זרים ברבות השנים. עם זאת, בעוד שרוב המקומיים מבלים את כל החופשה שלהם באזור, תיירים מבחוץ מגיעים אל האזור במסגרת טיול יום, בעודם משלבים זאת כחלק מחופשה ארוכה יותר במדינה.

אחת הסיבות שהאזור כל כך פופולרי היא שידוע שיש לו אקלים מושלם. עם גובה ממוצע של 1,097 מטרים, בחלק זה של קוסטה ריקה יש בדרך כלל טמפרטורות מתונות 20-21 מעלות, עם סטייה קלה של מעלה אחת יותר או פחות. היעדר הרוח והעונה הרטובה הארוכה יותר הופכים אותו גם לאטרקטיבי למדי.

מה לראות ומה לעשות

אזור פוריסקל היפה מושך אליו מבקרים רבים, מכיוון שניתן לראות בו כיצד המקומיים חיים את חיי היומיום שלהם באופן האותנטי ביותר. ניתן גם ללמוד כיצד נשות האזור משתמשות באמצעים שונים, יחד עם צבעים טבעיים, כדי ליצור תיקים יפים, כובעים, מפות לשולחן, סלסלות ועוד אביזרים אישיים וביתיים רבים אחרים. המפגש הזה עם החיים הפשוטים יותר משרה אווירה שלווה ורגועה, בייחוד עבור כל אלה שרגילים לקצב החיים המהיר של העיר.

תכנון טיולים באנר
מוכר ירקות לצד הדרך
מוכר ירקות לצד הדרך

בנוסף, ורק 46 ק"מ דרומית-מערבית לפוריסקל נמצא Rancho Mastatal Environmental Learning Center and Lodge, מקלט חיות בר פרטי שכולל יותר מ-800 דונם ויותר מ-6 ק"מ של שבילים.

המסלולים השלווים ששם מתפתלים בין יערות עבותים, ומרכז הלמידה מלמד מבקרים מקומיים וזרים כאחד על החשיבות של צדק סביבתי וחיי בר קיימא. חובבי בוטניקה ייהנו לבקר גם בפארק הלאומי לה קנגרה הסמוך, על שלל הצמחים והטבע שבו.

airalo ad

פורסם ב:

Scroll to Top
דילוג לתוכן