דף הבית » האקווריום ופארק השעשועים מרינו דל פסיפיקו

האקווריום ופארק השעשועים מרינו דל פסיפיקו

האקווריום פארק מרינו דל פסיפיקו ממוקם במחוז פונטארנס בקוסטה ריקה, כ-500 מטרים ממזח השייט, בקצה פסאו דה לוס טוריסטאס (Paseo de los Turistas), כשעה ורבע מסן חוזה.

אזור פיקניק בפארק - צילום מתות אתר הפארק
אזור פיקניק בפארק – צילום מתות אתר הפארק

פארק זה, שנוסד בשנת 2002, הוא פארק השעשועים הימי היחיד בקוסטה ריקה. בפארק יש כחמישים מינים של בעלי חיים ימיים וחופים, והוא מהווה פרויקט חברתי-סביבתי בפיתוח בר קיימא, תמיכה והפצה של מחקר, חינוך ושימוש בר קיימא במגוון ביולוגי ימי.

אחת האטרקציות הגדולות ביותר של פארק הזה היא האקווריום שלו, שבו יש חדר תצוגה עם בעלי חיים ממימי קוסטה ריקה, כולל סוסי ים, כרישי חתולים, תנינים, צבי ים ועוד.

בנוסף, תוכלו לפגוש, פנים מול פנים, בפארק הימי הנפלא הזה, מגוון עצום של בעלי חיים ימיים, בין פעילויות רבות אחרות שהוא מציע, שמתאימות לילדים, אבל לא רק.

מפת הפארק

מפת פארק מרינו
מפת פארק מרינו – קרדיט: אתר הפארק

מידע שימושי

בביקור בפארק הימי תוכלו ליהנות מתצוגה של בעלי חיים ימיים, כש-50 מינים שונים, כאמור, מהם מחכים לכם במתקנים שלו. עם הכניסה אל הפארק, יקבל אתכם צוות המקום שישמח לספק לכם את כל המידע וההנחיות הרלוונטיות, כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מהביקור שלכם בפארק.

תכנון טיולים באנר

בשטחים הירוקים של הפארק תמצאו מצפה תת ימי, מתחמי פיקניק, בריכת ילדים בסופש"ים ומשחקי מים.

בימי שבת וראשון תוכלו ליהנות מהפעלות מיוחדות ויש גם מסעדה קטנה במקום. הפארק פתוח בימים שלישי עד ראשון, בין השעות 09:00 בבוקר ועד 16:30 אחר הצהריים.

airalo ad

פורסם ב:

Scroll to Top
דילוג לתוכן