דף הבית » העיירה אוסטיונאל | Ostional

העיירה אוסטיונאל | Ostional

אם אתם רוצים לחוות את קוסטה ריקה בצורה קצת אחרת, ביקור באוסטיאונל (Ostional) מבטיח לכם חוויה מיוחדת במינה. הכפר הקטן הזה מספק הצצה אל הטבע, בדיוק כפי שהוא, ומראה כיצד נראו החיים לפני מאות שנים באזור עצמו. בעוד שרבים מגיעים לקוסטה ריקה כדי ליהנות מחופשה מפנקת, אוכל טוב ואירוח ברמה גבוהה, אם אתם מעוניינים במשהו אותנטי, טהור ואמיתי, אל תפספסו את העיירה הקטנה אוסטיאונל שבמחוז גואנקסטה.

צב על החוף באוסטיונאל
צב על החוף באוסטיונאל

בואו לפגוש את קוסטה ריקה בצורתה הטהורה ביותר

במובנים רבים, הכפר אוסטיאונל מראה למבקרים כיצד נראו החיים עוד לפני שבני האדם התיישבו באזור. בעת הביקור בו, קל לשכוח שאנו חיים בשנות ה-2000 ולהיחשף למסע בזמן. תוכלו לראות מקרוב את חיות הבר והצמחים האקזוטיים שלא נגעו בהם בני אדם ולחוות פיסות גיאוגרפיה שאינן דומות לשום מיקום אחר על פני כדור הארץ כולו.

באוסטיאונל יש מים צלולים, חופים טבעיים וחיות בר מוגנות. המקומיים, המכונים בקוסטה ריקה "טיקוס", חיים את חייהם באוסטיאל בקצב איטי יותר ממה שאנחנו רגילים אליו, וזה בדיוק מה שהופך את המקום הזה לכל כך קסום ומיוחד. הם גם ידידותיים וצנועים ומקבלים את המבקרים במקום בסבר פנים יפה ונעים. בעת ביקור בכפר הזה אפשר לראות איך הדברים היו פעם, הן באורח החיים, בסביבה, בנוף, בחיות הבר והן בצמחייה. השונית שצומחת ונושמת מתחת לפני האוקיינוס היא עוד היבט מפורסם של אוסטיאונל שאתם צריכים לראות כדי להאמין. היא מפיצה צבעים מבריקים מדהימים מתחת למים.

המקלט הלאומי לחיות הבר Ostional

האטרקציה המפורסמת ביותר באזור היא, ללא ספק, מקלט חיות הבר הלאומי אוסטיאונל (Ostional National Wildlife Refuge), הפועל רבות לשימור והגנה על חיות הבר של קוסטה ריקה ויצירת סביבה טבעית להן לשגשג בה. כמו שאר אזור אוסטיאונל, ביקור במקלט לחיות הבר מדגים כיצד החיות המקומיות חיות ללא התערבות אנושית. הוא כולל פריסה מגוונת להפליא של בעלי חיים שחיים במקום, מה שהופך אותו לאחד המקומות היותר ידידותיים לבעלי חיים וגם בין המפורסמים שבהם.

מקלט חיות הבר כולל 200 מטרים של חוף. בנוסף לאדמה, המקלט משתרע גם למים לכמעט 5 ק"מ. הסיבה לכך היא שרבים מהיצורים המוגנים על ידי המקלט הינם ימיים בטבעם. בעוד שמקלט חיות הבר הלאומי מגן על ציפורים, דגים ויצורים ילידיים, הוא מפורסם בעיקר בזכות הצבים הימיים המקננים על החוף הזה, אטרקציה בולטת שאסור לפספס.

תכנון טיולים באנר

במהלך העונה, בין אוגוסט לנובמבר, מגיעים הצבים מדי לילה אל החוף. אם החלטתם להגיע לשם גם אתם, זכרו שני אדם על החוף מפריעים לצבים ומונעים מהנקבות להטיל את ביציהן שם. עליכם לנהוג בצורה אחראית ולתכנן את הביקור במסגרת מאורגנת, הלוקחת בחשבון התחשבות מירבית בטבע.

airalo ad
פורסם ב:

Scroll to Top
דילוג לתוכן