דף הבית » פעילויות » אומגות, רכבלים וגשרים תלויים

אומגות, רכבלים וגשרים תלויים

לאלו שחייבים אדרנלין, גלישה על אומגה, טיולים על רכבלים בגובה צמרות העצים וגשרים תלויים גבוהים מעל חופות הג'ונגלים הם חוויות מדהימות עם נופים מטריפים. בג'ונגלים ויערות הגשם של קוסטה ריקה יש מדי פעם גשרים תלויים כחלק ממסלולי הליכה ודרכם יש גישה בטוחה וקלה לנופים מרגשים ועוצרי נשימה שלא היה ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת.

רכבל

מסביב להר הגעש ארנל, באזור לה פורטונה דה סן קרלוס, מתקיימים סיורים לתצפית על ציפורים. הסיורים מתחילים ב-6 בבוקר ונמשכים כשעתיים וחצי. מונטוורדה היא יעד נוסף שכדאי לבקר בו וגם שם יש מספר מסלולים עם גשרים. מדריכי טיולים הם דרך מעולה להכיר את סודות החי והצומח המקומיים, תוך כדי התעמקות בהיסטוריה של הטבע הקוסטה ריקני.

לעולם אל תסטו מהשבילים המסומנים. אל תפריעו לבעלי החיים ולכן אל תדברו בקול בטלפון, אל תשמיעו מוזיקה ואל תצעקו או תדברו בקול. אסור גם לקפוץ, להתנדנד ולרוץ על הגשרים.

גשרים תלויים הם, ללא ספק, הדרך הטובה ביותר לתצפית על חופת היער לפרטי פרטים. בחאקו, בצד האוקיינוס השקט, יש רכבל בשטח פרטי עם נוף מדהים של מפלים ואוקיינוס. הטיול בן שעה והוא נערך בגובה של 1800 מטרים מעל פני הים.

כשעה מסן חוזה יש שמורה פרטית ליד הפארק הלאומי Braulio Carrillo. הגשרים שם נמצאים בתוך יער הגשם בגבהים שונים – מ-5 עד 50 מטרים לאורך קצת פחות מ-3 קילומטרים).

ב-Turrubares, באורך של 260 מטרים ובגובה של כ-80 מטרים, ניתן לצפות בבטחה בנהר הגראנד דה טארקולס (Grande de Tarcoles) ובאוכלוסיית התנינים השופעת שלו.

במונטוורדה יש גם רכבל וביום בהיר, תוכלו לראות משם גם את מפרץ ניקיוה וגם את הר הגעש ארנל.

airalo ad

Scroll to Top
דילוג לתוכן