דף הבית » פעילויות » ספורט ימי בקוסטה ריקה

ספורט ימי בקוסטה ריקה

אם אתה תיירים רגילים או דווקא מכורים לאדרנלין ובמקרה אתם נמצאים בקוסטה ריקה, אז יש לכם מזל. בין הפעילויות שיש לקוסטה ריקה להציע, הבולטות הן פעילויות המים. לעובדה שהמדינה נמצאת בין שני אוקיינוסים יש בהחלט יתרון גדול. הנה רשימה קצרה של פעילויות הספורט הימי הטובות ביותר שיש לקוסטה ריקה להציע.

מסעות דייג ספורטיבי

דייג ספורטיבי הוא בין פעילויות הספורט הימי הטובות ביותר כאן והוא מתקיים לאורך חוף האוקיינוס השקט המרכזי של המדינה. טמפרטורת המים האידיאלית תורמת רבות לרביית הדגים האיזור הזה, וכתוצאה מכך, מגוון לא קטן של דגים מתגוררים כאן. לא משנה באיזו תקופה של השנה אתם פה, תוכלו לצאת עם שלל לא קטן.

דייג

ניתן להזמין סיור דייג לחצי יום או ליום שלם. הסירות די טובות, וברגע שתנסו דייג ספורטיבי, בהחלט תרצו יותר ממנה בהשוואה לפעילויות המים האחרות. צאו לדוג בין השאר רעמתן כחלחל (מאהי-מאהי), טונה, מקרל, מפרשנים ומרלינים ואכלו את מש שתפסתם מאוחר יותר – לעיתים עוד על הסיפון. בתיאבון!

גלישת גלים

זו פעילות הספורט הימי הכי פופולרית בקוסטה ריקה. גלשו על הגלים הטובים ביותר בחייכם בחופי קוסטה ריקה. החופים כאן צפופים משמעותית פחות ויש כאן גם מקום לנוח, גם אוירת גלישה, מועדונים ובתי ספר וחנויות גלישה. ישנם חופים רבים מהם ניתן לגלוש ומי שבוחר בחופי קוסטה ריקה, בכל רמת ניסיון, יכול ליהנות מאוד מהגלים הכי טובים במרכז אמריקה.

ספורט ימי: גלישה

ה-Witch's Rock ו-Olli's Point המפורסמים, ששניהם הם ללא ספק מקומות ברמה עולמית וחלומות של כל גולש, נמצאים בקוסטה ריקה. אם אתם מעוניינים, תוך כדי בחירה מבין פעילויות הספורט הימי הרבות, הקפידו לבדוק איזו נקודה קרובה אליכם מבין נקודות הגלישה בחופי קוסטה ריקה.

צלילה ושנירקול

למרות חוסר הפופולריות של קוסטה ריקה בפעילות המים הזו, למדינה יש די הרבה מה להציע למרות זאת. בחוף הדרומי של הים הקריבי יש את נקודות השנורקלינג הטובות ביותר בסביבה. השוניות נמצאות ממש ליד החוף, וזה אחלה מקום לצפייה בדגים טרופיים. אם יש לכם את הזמן ואת הסבלנות, תוכלו ליהנות משעות של שנירקול באזורים מסוימים שבהם השוניות משתרעות רחוק מהחוף. נקודת הצלילה הטובה ביותר במדינה, גם היא בין עשרת הגדולים בעולם, היא האי קוקוס.

צלילה

המדריכים המוסמכים בקוסטה ריקה יכולים לקחת אתכם לכמה מהצלילות הבלתי נשכחות בחייכם. יש כאן המוני בעלי חיים שאפשר לראות ולפעמים אפילו ספינות טרופות. בין אם אתם חדשים בתחום או אם צללתם כבר בעבר, בקוסטה ריקה זו חוויה לגמרי אחרת.

airalo ad

רפטינג

קוסטה ריקה היא ביתם של נהרות רבים ושטח הררי גדול, מה שהופך אותה לאתר רפטינג גדול. הנהרות הפופולריים יותר לרפטינג הם הפקואר, הפנאס בלנקאס, הטורו והבלסה.

לרפטינג בנהר הראשון תפנו יום שלם כי מגיעים אליו דרך אזורים נידחים ויערות גשם יפים. הנשיונל גיאוגרפיק כינה את נהר פקוארי – אחד מטיולי הנהר הטובים בעולם.

שייט קיאקים

ניסיתים קיאקים פעם? אתם יכולים לשכור קייאק מאחת החנויות שלאורך החוף או להביא את הקיאק שלכם וליהנות מהמרחב העצום של האוקיינוס השקט. הפעילות הזו מאפשרת לראות נופים יפים של האוקיינוס במיוחד כאשר הוא רגוע.

Scroll to Top
דילוג לתוכן