תרבות

קובטה ריקה, מדינת הפורה וידה התברכה בעם ידידותי, רב תרבותי ורב לשוני שכולל מהגרים מאפריקה, סין, ישראל, לבנון ואיטליה כמו גם קבוצות אתניות מקומיות רבות.

רקדנית בקוסטה ריקה

המטבח הקוסטה ריקני נע בין המסורתי לחדשני והוא כולל גם מרכיבים חזקים מאוד של מטבח אפרוקריבי, משקאות אלכוהוליים, שווקים ושווקי איכרים, מגוון מוצרים אורגניים שמותאמים לכל תקציב.

תוכלו לקחת איתכם חתיכה קטנה מהנשמה הקוסטה ריקה הביתה אם תרכשו כאן עבודות יד מקומיות, מה שמוסיף ערך מוסף לחוויית הטיול.

החוויות של התיירות הכפרית הקהילתית, שפותחה על ידי קואופרטיבים או אגודות קהילתיות, יכניסו אתכם לתוך התרבות התוססת של קוסטה ריקה וזאת דרך המוזיקה, המחול, התיאטרון, הקולנוע, מלאכת היד וכדומה. ישנם במדינה שמורות אקולוגיות פרטיות, חוות ומקומות רבים עם ערך סביבתי ותרבותי.

קוסטה ריקה מציעה גם פלאי תרבות בעלי שם עולמי, לרבות: רועה השוורים ועגלת השוורים (oxherd and oxcart), יצירת מופת של המורשת התרבותית של הישובים העתיקים של דרום קוסטה ריקה כמו גואיבו.

באזורי התיירות המרובים תוכלו למצוא הכל, החל מבישול ביתי ועד למסעדות מודרניות, מסורתיות, מתוחכמות, צמחוניות וטבעוניות, עם מגוון של אוכל שהוכן עם מרכיבים טריים וטבעיים. בקר בשווקים, בשווקי האיכרים ובירידים האורגניים וגלו מוצרים טריים וטעימים.

לקוסטה ריקנים יש יותר ממאה שנה של מסורות ותרבות ויותר מ-50 שנה ללא צבא. הצבא כאן ב-1948 והכסף שהמדינה חוסכת בהיעדר צבא מושקע בשיפור רמת החיים של התושבים, מה שעוזר לשמור על השקט החברתי שהופך את קוסטה ריקה למקום נפלא לבקר בו.

airalo ad

Scroll to Top
דילוג לתוכן