דף הבית » פעילויות » וולנס ובריאות

וולנס ובריאות

אם אתם מחפשים מקום מושלם לשפר את הרווחה הנפשית והפיזית שלכם, לאמץ הרגלים ופעילויות בריאים לתוך אורח החיים שלכם, לשחרר את נשמתכם ולחזור כמו אדם חדש, אז קוסטה ריקה צריכה להיות יעד הטיול הבא שלכם.

מסג'

הירוק, המים והטבע שבקוסטה ריקה הם הרקע האידיאלי לניקוי רעלים שנובעים מהלחץ היומיומי ומי כמונו הישראלים מכיר את ההרגשה. בקוסטה ריקה תוכלו לחוות תיירות וולנס כחלק מאורח חיים המשלב פעילות גופנית ותזונה בריאה יחד עם הנאה ממגוון רחב של פעילויות לחידוש הנפש, הגוף והנשמה.

הפעילויות כאן יביאו אתכם למגע ישיר עם הטבע: טרקים (טיולים בדרגת קושי נמוכה), אמבטיות יער (לנשום את האוויר הצח של היער), Earthing (לטייל יחפים על האדמה או החול), מזון בריא ואיכותי, שילוב של ספא וארוחת צהריים (Splunch) וצריכה של מוצרים מקומיים בסביבה טבעית.

בקוסטה ריקה תוכלו להתנסות גם בטכניקות הרפיה חדשניות כמו עטיפת גוף, שבהן משתמשים בבוץ געשי, קפה, פירות טרופיים ושוקולד להענקת לחות לעור. הידרותרפיה ומעיינות חמים הם דרך נוספת לרתום את משאבי המים של קוסטה ריקה להתחדשות על ידי מתן אנרגיה חיובית לכל הגוף.

הסביבה הטבעית של קוסטה ריקה, עזרה ליצור כאן את אחד מהאיזורים הכחולים של כדור הארץ שנקראים גם "אזורי אריכות ימים". מחקר משנת 2004 של אוניברסיטת קוסטה ריקה מצא שהתמותה בקרב קוסטה ריקנים בני 90 נמוכה ב-10% בחצי האי ניקויה, דרומית לגואנקסטה. המים העשירים בסידן של האיזור הזה, תזונה בריאה, חיים משפחתיים ואורח החיים שנקרא כאן "פורה וידה" הם סוד לאריכות ימים. זהו אורח חיים ייחודי שחווים רק בקוסטה ריקה, שהמהות שלו היא בריאות.

מלונות הספא, הבריאות והריטריט הטובים ביותר בקוסטה ריקה

קוסטה ריקה היא יעד נופש פופולרי למי שאוהב ספא, בריאות ושקט בשל האווירה הנינוחה, היופי האקזוטי והדגש על וולנס שיש פה. זהו גן עדן טרופי עם תושבים שמחים ועם מלונות וריזורטים המקדשים את הבריאות והמציעים הזדמנות לאיפוס של הגוף והנפש. הנה רשימת המלונות והריזורטים הטובים היותר בקוסטה ריקה:

airalo ad
Scroll to Top
דילוג לתוכן