דף הבית » פעילויות » אבובים

אבובים

אבובים הם דרך מצוינת ליהנות מהנהרות, הנחלים והאגמים של קוסטה ריקה. המונח אבוב מגיע מ"צינור פנימי" באנגלית. רבים מהמקומיים נהנו מהפעילות הזו בילדותם כשלקחו איתם אבובים של צמיגי רכב ישנים לטיולי סוף שבוע. הטיולים האלה נערכו בדרך כלל באזורים עם הרבה מים ואין דרך יותר טובה ליהנות שם משחייה או שייט באבוב.

אבוב

בנהרות כמו נהר הפקואר, ליד Siquirres, תמיד היה אפשר לראות ילדים על האבובים שלהם נהנים לגלוש על ה"צ'ורוס", כך כונו אז המפלים.

ככל שהתפתחה התיירות – במיוחד תיירות ההרפתקאות – המקומיים החלו לחפש דרכים חדשות לגרום לתיירים להתרגש ואיזו דרך טובה יותר לנצל את הנהרות – במיוחד הקטנים (עליהם לא היה ניתן להשיט רפסודות) מאשר אבובים? כך נולדה אטרקציית האבובים בקוסטה ריקה.

מה שהיה פעם פעילות פנאי משפחתית עם הזמן הפך להיות מוסדר הרבה יותר ומתאים לתיירות. היום, במקומות מוסדרים ידרשו מכם ללבוש חליפות הצלה ולחבוש קסדות מיוחדות המיועדות לנהרות.

מכיוון שלעתים קרובות האבובים התנגשו בסלעים, היה צורך לחזק אותם. לצינורות נוספה תחתית כדי למנוע מהאבוביסטים ליפול דרך החור של האבוב ונוספו ידיות מיוחדות כדי לאפשר שליטה טובה יותר ובלי להסתכן בהיתפסות באבוב בעת התהפכות.

המקומות הטובים ביותר בקוסטה ריקה לאבובים

Scroll to Top
דילוג לתוכן